LM321MF SOT-23-5 3000/REEL HANSCHIP
Symbol Micros:
WO321mf lm HAN
Case : SOT23-5
5mV 45nA 400V/ms 85dB 3V~32V 1MHz 1 SOT-23-5 Amplifiers ROHS
Parameters
| Nominal voltage: | 3V ~ 32V |
| Bandwidth: | 1MHz |
| Vaoltage rise speed: | 0,4V/us |
| Case: | SOT23-5 |
| Manufacturer: | HANSCHIP |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Integrated circuit type: | Operational amplifier |
| Nominal voltage: | 3V ~ 32V |
| Bandwidth: | 1MHz |
| Vaoltage rise speed: | 0,4V/us |
| Case: | SOT23-5 |
| Manufacturer: | HANSCHIP |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Integrated circuit type: | Operational amplifier |
| Mounting: | SMD |
| Number of channels: | 1 |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols