GS358-FR DFN-8-EP(2x2) GAINSIL
Symbol Micros:
WO358qt GAI
Case : DFN08
Dual Op-Amp, GBW 1.1MHz, SR 0.6V/us, Voff 2mV, ±1.5÷±15V, 0÷70°C
Parameters
| Bandwidth: | 1MHz |
| Vaoltage rise speed: | 0,6V/us |
| Case: | DFN08 |
| Manufacturer: | GAINSIL |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 125°C |
| Integrated circuit type: | Operational amplifier |
| Mounting: | SMD |
| Bandwidth: | 1MHz |
| Vaoltage rise speed: | 0,6V/us |
| Case: | DFN08 |
| Manufacturer: | GAINSIL |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 125°C |
| Integrated circuit type: | Operational amplifier |
| Mounting: | SMD |
| Number of channels: | 2 |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols