ADA4522-2ARZ Analog Devices
Symbol Micros:
WO4522-2arz ada
Case : SOIC08
Op Amp Dual Auto Zero/Chopper R-R O/P +27.5V/55V 8-Pin SOIC N Tube ADA4522-2ARZ-RL; ADA4522-2ARZ-R7;
Parameters
| Nominal voltage: | 4,5V ~ 55V |
| Bandwidth: | 2,7MHz |
| Vaoltage rise speed: | 1,4V/us |
| Case: | SOIC08 |
| Manufacturer: | ANALOG DEVICES |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 125°C |
| Integrated circuit type: | Operational amplifier |
Manufacturer:: AD - Analog Devices
Manufacturer part number: ADA4522-2ARZ-R7
Case style: SOIC08
External warehouse:
800 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 2,4144 |
| Nominal voltage: | 4,5V ~ 55V |
| Bandwidth: | 2,7MHz |
| Vaoltage rise speed: | 1,4V/us |
| Case: | SOIC08 |
| Manufacturer: | ANALOG DEVICES |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 125°C |
| Integrated circuit type: | Operational amplifier |
| Mounting: | SMD |
| Number of channels: | 2 |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols