NE5534P(LX) DIP-8 LINGXINGIC
Symbol Micros:
WO5534n LX
Case : PDIP08
500uV 800nA 13V/us 100dB 24MHz 4mA 1 DIP-8 Amplifiers RoHS ODPOWIEDNIK: NE5534P; NE5534N;
Parameters
| Nominal voltage: | 6V ~ 40V |
| Bandwidth: | 24MHz |
| Vaoltage rise speed: | 13V/us |
| Case: | PDIP08 |
| Manufacturer: | LINGXINGIC |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Integrated circuit type: | Operational amplifier |
Manufacturer:: LINGXINGIC
Manufacturer part number: NE5534P(LX) RoHS
Case style: PDIP08
In stock:
150 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 50+ | 150+ | 600+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,6771 | 0,4255 | 0,3362 | 0,3103 | 0,2939 |
| Nominal voltage: | 6V ~ 40V |
| Bandwidth: | 24MHz |
| Vaoltage rise speed: | 13V/us |
| Case: | PDIP08 |
| Manufacturer: | LINGXINGIC |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Integrated circuit type: | Operational amplifier |
| Mounting: | THT |
| Number of channels: | 1 |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols