INA118U
Symbol Micros:
WOINA118U d
Case : SOP08
Instrum. Op-Amp, BW 0.8MHz, SR 0.9V/us, Voff 0.025mV, +/-1.35÷+/-18V, -40÷85°C INA118U/2K5 , INA118U/2K5G4
Parameters
| Nominal voltage: | 1,35V ~ 18V |
| Vaoltage rise speed: | 0,9V/us |
| Bandwidth: | 0,8MHz |
| Case: | SOP08 |
| Manufacturer: | Burr-Brown |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Integrated circuit type: | Operational amplifier |
Manufacturer:: Burr-Brown
Manufacturer part number: INA118U/2K5 RoHS
Case style: SOP08t/r
Datasheet
In stock:
0 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 4,5482 | 4,0584 | 3,7645 | 3,5733 | 3,4986 |
Manufacturer:: Texas Instruments
Manufacturer part number: INA118U
Case style: SOP08
External warehouse:
2 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 8,0437 |
Manufacturer:: Texas Instruments
Manufacturer part number: INA118U
Case style: SOP08
External warehouse:
182 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 5,0140 |
Manufacturer:: Texas Instruments
Manufacturer part number: INA118U/2K5
Case style: SOP08
External warehouse:
3286 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 4,2205 |
| Nominal voltage: | 1,35V ~ 18V |
| Vaoltage rise speed: | 0,9V/us |
| Bandwidth: | 0,8MHz |
| Case: | SOP08 |
| Manufacturer: | Burr-Brown |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Integrated circuit type: | Operational amplifier |
| Mounting: | SMD |
| Number of channels: | 2 |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols