MSOP07DRZ-REEL SOP8(T/R)2500) MSKSEMI
Symbol Micros:
WOOP07drz MSK
Case : SOP08
500kHz 13.5uV 100dB 1 28nA 3.8mA SOP-8 Amplifiers RoHS
Parameters
| Nominal voltage: | 3V ~ 20V |
| Bandwidth: | 0,5MHz |
| Case: | SOP08 |
| Manufacturer: | MSK |
| Operating temperature (range): | -10°C ~ 85°C |
| Integrated circuit type: | Operational amplifier |
| Mounting: | SMD |
Manufacturer:: MSKSEMI
Manufacturer part number: MSOP07DRZ-REEL RoHS
Case style: SOP08t/r
In stock:
150 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 10+ | 40+ | 150+ | 600+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3610 | 0,2347 | 0,1729 | 0,1489 | 0,1385 |
| Nominal voltage: | 3V ~ 20V |
| Bandwidth: | 0,5MHz |
| Case: | SOP08 |
| Manufacturer: | MSK |
| Operating temperature (range): | -10°C ~ 85°C |
| Integrated circuit type: | Operational amplifier |
| Mounting: | SMD |
| Number of channels: | 1 |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols