OPA4134UA
Symbol Micros:
WOOPA4134ua
Case : SOP14
Quad Audio Op-Amp, GBW 8MHz, SR 20V/us, Voff 0.5mV, +/-2.5÷+/-18V, -40÷85°C OPA4134UAE4, OPA4134UA/2K5
Parameters
| Nominal voltage: | 2,5V ~ 18V |
| Bandwidth: | 8MHz |
| Vaoltage rise speed: | 20V/us |
| Case: | SOP14 |
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Integrated circuit type: | Audio amplifier |
Manufacturer:: Burr-Brown
Manufacturer part number: OPA4134UA RoHS
Case style: SOP14t/r
Datasheet
In stock:
50 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 3,1839 | 2,8411 | 2,6345 | 2,5006 | 2,4490 |
Manufacturer:: Texas Instruments
Manufacturer part number: OPA4134UA
Case style: SOP14
External warehouse:
155 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 4,6101 |
| Nominal voltage: | 2,5V ~ 18V |
| Bandwidth: | 8MHz |
| Vaoltage rise speed: | 20V/us |
| Case: | SOP14 |
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Integrated circuit type: | Audio amplifier |
| Mounting: | SMD |
| Number of channels: | 4 |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols