TL084IDT STM
Symbol Micros:
WOTL084idt STM
Case : SOP14
Op Amp Quad High Speed Amplifier ą18V 14-Pin SOIC
Parameters
| Nominal voltage: | 7V ~ 36V |
| Vaoltage rise speed: | 13V/us |
| Bandwidth: | 3MHz |
| Case: | SOP14 |
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Integrated circuit type: | Operational amplifier |
| Nominal voltage: | 7V ~ 36V |
| Vaoltage rise speed: | 13V/us |
| Bandwidth: | 3MHz |
| Case: | SOP14 |
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Integrated circuit type: | Operational amplifier |
| Mounting: | SMD |
| Number of channels: | 4 |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols