119A-40A00-R02 ATTEND PCI Express mini Connector
Symbol Micros: Z 119A-40A00-R02
Contractor Symbol:
Case : Rys.119A-40A00-R02
52pin; SMT; 50V; 0,5A; pitch: 0,8mm; horizontal; 100 cycles; height: 4,0mm temperature Range: -40°C~+85°C
Parameters
Height [mm]: 4,0mm
Number of pins: 52
Card type: PCI Express mini
Manufacturer: ATTEND
Mechanical durability: 100 cykli
Operating voltage: 50V
Current: 0,5A
In stock:
20 pcs.
Quantity of pcs. 1+ 5+ 20+ 100+ 400+
Add to comparison tool
Packaging:
20
Manufacturer:: ATTEND Manufacturer part number: 119A-40A00-R02 Case style: Rys.119A-40A00-R02
External warehouse:
841 pcs.
Quantity of pcs. 1+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
1
Delivery within 4-7 business days.
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
Height [mm]: 4,0mm
Number of pins: 52
Card type: PCI Express mini
Manufacturer: ATTEND
Operating voltage: 50V
Current: 0,5A