1734035-4 TE CONNECTIVITY
Symbol Micros:
Z 1734035-4
Case : Rys.1734035-4
Conn Mini USB 2.0 Type B RCP 5 POS 0.8mm Solder RA SMD 5 Terminal 1 Port T/R
Parameters
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Type: | USB B mini |
| Mounting: | SMD |
| Connector: | Socket |
| Current: | 1A |
| Operating voltage: | 30V |
| Version: | USB 2.0 |
Manufacturer:: TE CONNECTIVITY
Manufacturer part number: 1734035-4
Case style: Rys.1734035-4
External warehouse:
18900 pcs.
| Quantity of pcs. | 700+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,9361 |
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Type: | USB B mini |
| Mounting: | SMD |
| Connector: | Socket |
| Current: | 1A |
| Operating voltage: | 30V |
| Version: | USB 2.0 |
| Spatial orientation: | Angled |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols