1903815-1 TE CONNECTIVITY
Symbol Micros:
Z 1903815-1
Case : Rys.1903815-1
Conn USB 2.0 Type A RCP 4/4 POS Solder RA Thru-Hole 8 Terminal 2 Port Box/Tray
Parameters
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Type: | USB A |
| Mounting: | THT |
| Connector: | 2x Socket |
| Current: | 1A |
| Operating voltage: | 30V |
| Version: | USB 2.0 |
Manufacturer:: TE CONNECTIVITY
Manufacturer part number: 1903815-1
Case style: Rys.1903815-1
External warehouse:
22476 pcs.
| Quantity of pcs. | 140+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 1,4257 |
Manufacturer:: TE CONNECTIVITY
Manufacturer part number: 1903815-1
Case style: Rys.1903815-1
External warehouse:
1610 pcs.
| Quantity of pcs. | 70+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 1,9666 |
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Type: | USB A |
| Mounting: | THT |
| Connector: | 2x Socket |
| Current: | 1A |
| Operating voltage: | 30V |
| Version: | USB 2.0 |
| Spatial orientation: | Angled |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols