311A-40LAA-R ATTEND FPC Connector
Symbol Micros: Z 311A-40LAA-R
Contractor Symbol:
Case : Rys.311A-40LAA-R
40 pins; SMT; 0,5A; 50V; pitch: 0,5mm; angled
Parameters
Number of pins: 40
Spatial orientation: Angled
Mounting: SMD
Terminal pitch [m]: 0,5mm
In stock:
98 pcs.
Quantity of pcs. 1+ 5+ 20+ 100+ 500+
Add to comparison tool
Packaging:
100
Number of pins: 40
Spatial orientation: Angled
Mounting: SMD
Terminal pitch [m]: 0,5mm