794758-1 TE CONNECTIVITY
Symbol Micros:
Z 794758-1
Case : Rys.794758-1
Connector Accessories Seal Straight Silicone Rubber Blue Bag/Box
Parameters
| Number of pins: | 0 |
| Connector: | Nie dotyczy |
| Mounting: | N/A |
| Spatial orientation: | N/A |
| Type of connector: | Gasket |
| Current: | 0A |
| Operating voltage: | 0V |
| Number of pins: | 0 |
| Connector: | Nie dotyczy |
| Mounting: | N/A |
| Spatial orientation: | N/A |
| Type of connector: | Gasket |
| Current: | 0A |
| Operating voltage: | 0V |
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Terminal pitch [m]: | 4,14mm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols