C3128-04PNNTR0R HSM Socket "Micro-Match"
Symbol Micros:
Z AMP215079-04
Case : Rys.AMP-7-215079-4
Female, 4pin straight , for PCB, pitch 1,27mm, 1A, 100V, operating temp. -40C+105C eqiv. AMP-7-215079-4
Parameters
| Number of pins: | 4 |
| Type of pin configuration: | 2x2 |
| Mounting: | THT |
| Connector: | Socket |
| Current: | 1A |
| Operating voltage: | 100V |
| Spatial orientation: | Straight |
Manufacturer:: HSM
Manufacturer part number:
Case style: Rys.AMP-7-215079-4
In stock:
300 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 10+ | 50+ | 300+ | 1500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3827 | 0,2512 | 0,1801 | 0,1543 | 0,1468 |
Manufacturer:: HSM
Manufacturer part number:
Case style: Rys.AMP-7-215079-4
In stock:
521 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3639 | 0,2015 | 0,1590 | 0,1444 | 0,1397 |
| Number of pins: | 4 |
| Type of pin configuration: | 2x2 |
| Mounting: | THT |
| Connector: | Socket |
| Current: | 1A |
| Operating voltage: | 100V |
| Spatial orientation: | Straight |
| Type of connector: | Female |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols