B2B-PH-SM4-TBT (LF)(SN) JST
Symbol Micros:
Z B2B-PH-SM4-TBT
Case : Rys.B2B-PH-SM4-TBT
Conn Shrouded Header HDR 2 POS 2mm Solder ST Top Entry SMD T/R
Parameters
| Number of pins: | 2 |
| Manufacturer: | JST |
| Current: | 2A |
| Operating voltage: | 100V |
| Spatial orientation: | Vertical |
| Mounting: | SMD |
| Connector: | Socket |
Manufacturer:: Japan Science and Technology
Manufacturer part number: B2B-PH-SM4-TBT (LF)(SN) RoHS
Case style: Rys.B2B-PH-SM4-TBT
Datasheet
In stock:
50 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 600+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,6434 | 0,4062 | 0,3193 | 0,2888 | 0,2794 |
Manufacturer:: Japan Science and Technology
Manufacturer part number: B2B-PH-SM4-TBT (LF)(SN)
Case style: Rys.B2B-PH-SM4-TBT
External warehouse:
75000 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2794 |
| Number of pins: | 2 |
| Manufacturer: | JST |
| Current: | 2A |
| Operating voltage: | 100V |
| Spatial orientation: | Vertical |
| Mounting: | SMD |
| Connector: | Socket |
| Type of connector: | Male |
| Terminal pitch [m]: | 2,0mm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols