B9B-PH-SM4-TB JST Cable connector
Symbol Micros:
Z B9BPHSM4
Case : Rys.B9BPHSM4
Socket; male; vertical; 9pin; pitch 2mm; SMT; 100V; 2A; vertical;
Parameters
| Number of pins: | 9 |
| Manufacturer: | JST |
| Current: | 2A |
| Operating voltage: | 100V |
| Connector: | Socket |
| Type of connector: | Male |
Manufacturer:: Japan Science and Technology
Manufacturer part number: B9B-PH-SM4-TB (LF)(SN)
Case style: Rys.B9BPHSM4
External warehouse:
7000 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2341 |
| Number of pins: | 9 |
| Manufacturer: | JST |
| Current: | 2A |
| Operating voltage: | 100V |
| Connector: | Socket |
| Type of connector: | Male |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols