Z CY28SM-19 Dafa Linker
Symbol Micros: Z CY28SM-19
Contractor Symbol:
Case : Rys.CY28SM-19
Set: jack for soldering wires & plug on the panel Y28SM, 19pin gray insulator, pin diameter (1mm x15) (1.5mm x4)