Z CY36SM-36 Dafa Linker
Symbol Micros: Z CY36SM-36
Contractor Symbol:
Case : Rys.CY36SM-36
Set: jack for soldering wires & plug on the panel Y28, 36pin blue insulator, pin diameter (1mm x32) (1.5mm x4)