Connector GMKDS 3/ 3 / 1731035 PHOENIX CONTACT
Symbol Micros:
Z GMKDS 3/ 3
Case : Rys.GMKDS 3/ 3
Conn PC Terminal Block 3 POS 7.5mm Solder ST Thru-Hole 24A
Parameters
| Height [m]: | 18,0mm |
| Terminal pitch [m]: | 7,62mm |
| Number of pins: | 3 |
| Manufacturer: | PHOENIX CONTACT |
| Colour: | Green |
| Screw type: | Slotted head screw |
Manufacturer:: PHOENIX
Manufacturer part number: GMKDS 3/ 3
Case style: Rys.GMKDS 3/ 3
External warehouse:
2004 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 1,2433 |
| Height [m]: | 18,0mm |
| Terminal pitch [m]: | 7,62mm |
| Number of pins: | 3 |
| Manufacturer: | PHOENIX CONTACT |
| Colour: | Green |
| Screw type: | Slotted head screw |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols