M40-AMC30G-2.5 WAIN
Symbol Micros: Z M40-AMC30G-2.5
Contractor Symbol:
Case : Rys.M40-AMC30G-2.5
terminal, male, 20A, wire gauge: 2.5mm (AWG14) gold plated, crimp
Parameters
Connector type: Terminal
Current: 20A
Number of pins: N/A
Operating voltage: 0V
Type of connector: Male
In stock:
16 pcs.
Quantity of pcs. 1+ 4+ 16+ 64+ 256+
Add to comparison tool
Packaging:
16
Connector type: Terminal
Current: 20A
Number of pins: N/A
Operating voltage: 0V