W4230-04PDRTB0N HSM Cable connector
Symbol Micros:
Z MFG04k
Case : Rys.MFG04k
socket; angled; THT; 04pin; type of pin configuration: 2x2; pitch: 3.0mm mate with MFM, eqiv.MOLEX MX-43045-0400
Parameters
| Number of pins: | 4 |
| Manufacturer: | HSM |
| Mounting: | THT |
| Spatial orientation: | Angled |
| Connector: | Socket |
| Operating voltage: | 250V |
| Type of connector: | Male |
Manufacturer:: CONNECTAR
Manufacturer part number:
Case style: Rys.MFG04k
Datasheet
In stock:
8460 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2427 | 0,1322 | 0,0867 | 0,0749 | 0,0690 |
Manufacturer:: HSM
Manufacturer part number:
Case style: Rys.MFG04k
In stock:
79 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2568 | 0,1404 | 0,0921 | 0,0794 | 0,0733 |
| Number of pins: | 4 |
| Manufacturer: | HSM |
| Mounting: | THT |
| Spatial orientation: | Angled |
| Connector: | Socket |
| Operating voltage: | 250V |
| Type of connector: | Male |
| Terminal pitch [m]: | 3mm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols