Connector MSTBV 2,5/12-GF-5,08 / 1777170 PHOENIX CONTACT
Symbol Micros: Z MSTBV 2.5/12-GF-5.08
Contractor Symbol:
Case : Rys.MSTBV 2.5/12-GF-5.08
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 12 POS 5.08mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Cardboard
Parameters
Height [m]: 12,0mm
Number of pins: 12
Colour: Green
Manufacturer: PHOENIX CONTACT
Terminal pitch [m]: 5,08mm
External warehouse:
484 pcs.
Quantity of pcs. 50+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
50
Delivery within 4-7 business days.
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
Height [m]: 12,0mm
Number of pins: 12
Colour: Green
Manufacturer: PHOENIX CONTACT
Terminal pitch [m]: 5,08mm