0022013057 MOLEX Cable connector
Symbol Micros:
Z MX-0022013057
Case : Rys.0022013057
Conn Housing RCP 5 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount White KK Bag
Parameters
| Number of pins: | 5 |
| Operating voltage: | 250V |
| Manufacturer: | MOLEX |
| Connector: | Plug |
| Mounting: | Cables |
| Spatial orientation: | Straight |
| Type of connector: | Female |
Manufacturer:: MOLEX
Manufacturer part number: 0022013057
Case style: Rys.0022013057
External warehouse:
2940 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0830 |
| Number of pins: | 5 |
| Operating voltage: | 250V |
| Manufacturer: | MOLEX |
| Connector: | Plug |
| Mounting: | Cables |
| Spatial orientation: | Straight |
| Type of connector: | Female |
| Terminal pitch [m]: | 2,54mm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols