0436400500 MOLEX
Symbol Micros:
Z MX-0436400500
Case : Rys.0436400500
Conn Housing M 5 POS 3mm Crimp ST Panel Mount Black Micro-Fit 3.0ż Bag
Parameters
| Number of pins: | 5 |
| Manufacturer: | MOLEX |
| Mounting: | Cables |
| Spatial orientation: | Straight |
| Connector: | Plug |
| Type of connector: | Male |
| Current: | 5A |
Manufacturer:: MOLEX
Manufacturer part number: 0436400500
Case style: Rys.0436400500
External warehouse:
4500 pcs.
| Quantity of pcs. | 1500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1959 |
| Number of pins: | 5 |
| Manufacturer: | MOLEX |
| Mounting: | Cables |
| Spatial orientation: | Straight |
| Connector: | Plug |
| Type of connector: | Male |
| Current: | 5A |
| Terminal pitch [m]: | 3mm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols