0436450408 MOLEX
Symbol Micros:
Z MX-0436450408
Case : Rys.0436450408
Conn Housing RCP 4 POS 3mm Crimp ST Cable Mount Black Micro-Fit 3.0ż Bag
Parameters
| Number of pins: | 4 |
| Manufacturer: | MOLEX |
| Mounting: | Cables |
| Spatial orientation: | N/A |
| Connector: | Plug |
| Operating voltage: | 600V |
| Type of connector: | Female |
Manufacturer:: MOLEX
Manufacturer part number: 0436450408
Case style: Rys.0436450408
External warehouse:
3000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2813 |
| Number of pins: | 4 |
| Manufacturer: | MOLEX |
| Mounting: | Cables |
| Spatial orientation: | N/A |
| Connector: | Plug |
| Operating voltage: | 600V |
| Type of connector: | Female |
| Current: | 5A |
| Terminal pitch [m]: | 3mm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols