0532611471 MOLEX
Symbol Micros:
Z MX-0532611471
Case : Rys.0532611471
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 14 POS 1.25mm Solder RA Side Entry SMD PicoBlade T/R
Parameters
| Number of pins: | 14 |
| Connector: | Socket |
| Manufacturer: | MOLEX |
| Mounting: | SMD |
| Operating voltage: | 125V |
| Current: | 1A |
| Type of connector: | Male |
Manufacturer:: MOLEX
Manufacturer part number: 0532611471
Case style: Rys.0532611471
External warehouse:
4879 pcs.
| Quantity of pcs. | 1600+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3997 |
| Number of pins: | 14 |
| Connector: | Socket |
| Manufacturer: | MOLEX |
| Mounting: | SMD |
| Operating voltage: | 125V |
| Current: | 1A |
| Type of connector: | Male |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols