0532614004 MOLEX
Symbol Micros:
Z MX-0532614004
Case : Rys.0532614004
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 4 POS 1.25mm Solder RA SMD T/R
Parameters
| Number of pins: | 4 |
| Manufacturer: | MOLEX |
| Connector: | Socket |
| Mounting: | SMD |
| Spatial orientation: | Angled |
| Operating voltage: | 125V |
| Current: | 1A |
Manufacturer:: MOLEX
Manufacturer part number: 0532614004
Case style: Rys.0532614004
External warehouse:
16696 pcs.
| Quantity of pcs. | 1600+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2364 |
| Number of pins: | 4 |
| Manufacturer: | MOLEX |
| Connector: | Socket |
| Mounting: | SMD |
| Spatial orientation: | Angled |
| Operating voltage: | 125V |
| Current: | 1A |
| Terminal pitch [m]: | 1,25mm |
| Type of connector: | Male |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols