Symbol Micros:
Z MX-0533980871
Case : Rys.MX-53398-0871
Parameters
| Number of pins: | 8 |
| Manufacturer: | MOLEX |
| Connector: | Socket |
| Mounting: | SMD |
| Spatial orientation: | Vertical |
| Operating voltage: | 125V |
| Current: | 1A |
Manufacturer:: MOLEX
Manufacturer part number: 0533980871 RoHS
Case style: Rys.MX-53398-0871
In stock:
316 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 800+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,8332 | 0,5272 | 0,4166 | 0,3789 | 0,3624 |
| Number of pins: | 8 |
| Manufacturer: | MOLEX |
| Connector: | Socket |
| Mounting: | SMD |
| Spatial orientation: | Vertical |
| Operating voltage: | 125V |
| Current: | 1A |
| Terminal pitch [m]: | 1,5mm |
| Type of connector: | Male |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols