2169890001 MOLEX
Symbol Micros:
Z MX-2169890001
Case : Rys.2169890001
Conn USB 2.0 Type C F 14 POS 0.45mm Solder RA Thru-Hole 14 Terminal 1 Port
Parameters
| Manufacturer: | MOLEX |
| Type: | USB C |
| Mounting: | THT |
| Connector: | Socket |
| Current: | 1,25A |
| Operating voltage: | 30V |
| Version: | USB 2.0 |
Manufacturer:: MOLEX
Manufacturer part number: 2169890001
Case style: Rys.2169890001
External warehouse:
21300 pcs.
| Quantity of pcs. | 300+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,6103 |
Manufacturer:: MOLEX
Manufacturer part number: 2169890001
Case style: Rys.2169890001
External warehouse:
12000 pcs.
| Quantity of pcs. | 300+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,5623 |
| Manufacturer: | MOLEX |
| Type: | USB C |
| Mounting: | THT |
| Connector: | Socket |
| Current: | 1,25A |
| Operating voltage: | 30V |
| Version: | USB 2.0 |
| Spatial orientation: | Angled |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols