Connector SMKDS 2,5/ 8-5,08 BD:8-1Q / 1710812 PHOENIX CONTACT
Symbol Micros:
Z SMKDS 2.5/ 8-5.08 BD:8-1Q
Case : Rys.SMKDS 2.5/ 8-5.08 BD:8-1Q
Pcb Terminal Block
Parameters
| Height [m]: | 19,4mm |
| Terminal pitch [m]: | 5,08mm |
| Number of pins: | 8 |
| Manufacturer: | PHOENIX CONTACT |
| Colour: | Green |
| Screw type: | Slotted head screw |
Manufacturer:: PHOENIX
Manufacturer part number: SMKDS 2.5/ 8-5.08 BD:8-1Q
Case style: Rys.SMKDS 2.5/ 8-5.08 BD:8-1Q
External warehouse:
600 pcs.
| Quantity of pcs. | 50+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 4,2374 |
| Height [m]: | 19,4mm |
| Terminal pitch [m]: | 5,08mm |
| Number of pins: | 8 |
| Manufacturer: | PHOENIX CONTACT |
| Colour: | Green |
| Screw type: | Slotted head screw |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols