SP1310 Caps WEIPU Industrial connector
Symbol Micros:
Z SP1310-COVER
Case : Rys.Z SP1310-COVER
Protection cover, screwed SP1310-COVER external thread, for SP1310
Parameters
| Series: | SP13 |
| Number of pins: | 0 |
| Current: | 0A |
| Operating voltage: | 0V |
| Manufacturer: | WEIPU |
| Mounting: | N/A |
| Connector: | Protective cover |
Manufacturer:: WEIPU CONNECTOR
Manufacturer part number: SP1310 Caps RoHS
Case style: Rys.Z SP1310-COVER
Datasheet
In stock:
50 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 10+ | 20+ | 50+ |
|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4525 | 0,2710 | 0,2173 | 0,1744 |
| Series: | SP13 |
| Number of pins: | 0 |
| Current: | 0A |
| Operating voltage: | 0V |
| Manufacturer: | WEIPU |
| Mounting: | N/A |
| Connector: | Protective cover |
| IP rating: | IP68 |
| Type of connector: | N/A |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols