USB-B1D08F-0W4N CZT USB Connector
Symbol Micros:
Z USBg-Brb
Case : Rys.USBg-Brb
socket; USB type: B; angled, white insulator; PCB eqiv: USBS1BRW
Parameters
| Manufacturer: | CZT |
| Type: | USB B |
| Mounting: | THT |
| Connector: | Socket |
| Current: | 1,5A |
| Operating voltage: | 30V |
| Version: | USB 2.0 |
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 500+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3274 | 0,1804 | 0,1420 | 0,1286 | 0,1260 |
Manufacturer:: CONNFLY ELECTRONIC
Manufacturer part number: DS1099-WN0
Case style: Rys.USBg-Brb
External warehouse:
70 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1260 |
| Manufacturer: | CZT |
| Type: | USB B |
| Mounting: | THT |
| Connector: | Socket |
| Current: | 1,5A |
| Operating voltage: | 30V |
| Version: | USB 2.0 |
| Spatial orientation: | Angled |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols