Z13-10-11110 ELECTRONAIX Connector
Symbol Micros: Z Z13-10-11110
Contractor Symbol:
Case : Rys.Z13-10-11110
10 pin; SMD; pitch: 1mm; 50V; 0,5A; top entry; color natural; operating temperature: -40C~85C
Parameters
Number of pins: 10
Type of connection: Normal layout
Spatial orientation: Vertical
Mounting: SMD
Terminal pitch [m]: 1,0mm
Manufacturer:: ElectronAix Manufacturer part number: Z13-10-11110 Case style: Rys.Z13-10-11110
External warehouse:
440 pcs.
Quantity of pcs. 10+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
10
Delivery within 4-7 business days.
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
Number of pins: 10
Spatial orientation: Vertical
Mounting: SMD
Terminal pitch [m]: 1,0mm