APV-25-24 Mean Well Power supply
Symbol Micros:
ZA APV-25-24
Case : Rys.APV-25
Single Output Switching Power Supply; 25.2W; 12V; 2.1A; IP42; dimensions: 84x 57x 29.5mm, weight: 0.130kg
Parameters
| Power: | 25,2W |
| Output current [A]: | 1,05A |
| Dimensions: | 84x57x29.5mm |
| Output voltage [V]: | 24V |
| IP rating: | IP42 |
| Manufacturer: | Mean Well |
Manufacturer:: MEAN WELL
Manufacturer part number: APV-25-24 RoHS
Case style: Rys.APV-25
Datasheet
In stock:
1 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 2+ | 5+ | 10+ | 30+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 6,9799 | 6,6568 | 6,3666 | 6,2204 | 6,0694 |
Manufacturer:: MEAN WELL
Manufacturer part number: APV-25-24
Case style: Rys.APV-25
External warehouse:
779 pcs.
| Quantity of pcs. | 16+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 7,5712 |
Manufacturer:: MEAN WELL
Manufacturer part number: APV-25-24
Case style: Rys.APV-25
External warehouse:
707 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 7,7895 |
| Power: | 25,2W |
| Output current [A]: | 1,05A |
| Dimensions: | 84x57x29.5mm |
| Output voltage [V]: | 24V |
| IP rating: | IP42 |
| Manufacturer: | Mean Well |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols