EPP-200-24 Mean Well
Symbol Micros: ZA EPP-200-24
Contractor Symbol:
Case : Rys.EPP-200
Open frame switching power supply; 201.6W; 24V; 8.4A; efficiency: 94%; dimensions: 101,6x50,8x29mm; weight: 0.19kg; operating temperature: -30°C÷70°C
Parameters
Output current [A]: 8,4A
Power: 201,6W
Efficiency: 94%
Dimensions: 101,6x50,8x29mm
Output voltage [V]: 24V
Manufacturer: Mean Well
Operating temperature (range): -30°C ~ 70°C
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: EPP-200-24 Case style: Rys.EPP-200
External warehouse:
813 pcs.
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
280 pcs.
must exceed 40 Euro.
1467 pcs.
Quantity of pcs. 1+ (Please wait for the order confirmation)
Output current [A]: 8,4A
Power: 201,6W
Efficiency: 94%
Dimensions: 101,6x50,8x29mm
Output voltage [V]: 24V
Manufacturer: Mean Well