EPP-150-15 Mean Well
Symbol Micros: ZA EPP150-15
Contractor Symbol:
Case : Rys.EPP-150
Open frame switching power supply; 150W; 15V; 10A; efficiency: 92%; dimensions: 101,6x50,8x29mm; weight: 0.2kg; operating temperature: -30°C÷70°C
Parameters
Output current [A]: 10A
Power: 150W
Efficiency: 92%
Dimensions: 101,6x50,8x29mm
Output voltage [V]: 15V
Manufacturer: Mean Well
Operating temperature (range): -30°C ~ 70°C
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: EPP-150-15 Case style: Rys.EPP-150
External warehouse:
37 pcs.
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
39 pcs.
must exceed 40 Euro.
Output current [A]: 10A
Power: 150W
Efficiency: 92%
Dimensions: 101,6x50,8x29mm
Output voltage [V]: 15V
Manufacturer: Mean Well