EPP-200-15 Mean Well
Symbol Micros: ZA EPP200-15
Contractor Symbol:
Case : Rys.EPP-200
Open frame switching power supply; 141W; 15V; 13.4A; efficiency: 93%; dimensions: 101,6x50,8x29mm; weight: 0.19kg; operating temperature: -30°C÷70°C
Parameters
Output current [A]: 13,4A
Power: 141W
Efficiency: 93%
Dimensions: 101,6x50,8x29mm
Output voltage [V]: 15V
Manufacturer: Mean Well
Operating temperature (range): -30°C ~ 70°C
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: EPP-200-15 Case style: Rys.EPP-200
External warehouse:
4 pcs.
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
4 pcs.
must exceed 40 Euro.
Output current [A]: 13,4A
Power: 141W
Efficiency: 93%
Dimensions: 101,6x50,8x29mm
Output voltage [V]: 15V
Manufacturer: Mean Well