HDR-15-12 Mean Well Power supply
Symbol Micros:
ZA HDR-15-12
Case : Rys.HDR-15
Single output industrial; DIN rail; power supply; 15W; 12V; 1,25A; dimensions: 17.5x90x54mm; weight: 0.08 kg
Parameters
| Output current [A]: | 1,25A |
| Dimensions: | 17.5x90x54mm |
| Power: | 15W |
| Output voltage [V]: | 12V |
| Manufacturer: | Mean Well |
Manufacturer:: MEAN WELL
Manufacturer part number: HDR-15-12 RoHS
Case style: Rys.HDR-15
Datasheet
In stock:
10 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 3+ | 10+ | 20+ | 40+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 12,2620 | 11,6171 | 11,2053 | 11,0570 | 10,9487 |
Manufacturer:: MEAN WELL
Manufacturer part number: HDR-15-12
Case style: Rys.HDR-15
External warehouse:
813 pcs.
| Quantity of pcs. | 14+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 10,9487 |
Manufacturer:: MEAN WELL
Manufacturer part number: HDR-15-12
Case style: Rys.HDR-15
External warehouse:
628 pcs.
| Quantity of pcs. | 12+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 10,9487 |
Manufacturer:: MEAN WELL
Manufacturer part number: HDR-15-12
Case style: Rys.HDR-15
External warehouse:
33090 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 10,9487 |
| Output current [A]: | 1,25A |
| Dimensions: | 17.5x90x54mm |
| Power: | 15W |
| Output voltage [V]: | 12V |
| Manufacturer: | Mean Well |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols