HDR-30-24 Mean Well Power supply
Symbol Micros:
ZA HDR-30-24
Case : Rys.HDR-30
Single output industrial; DIN rail; power supply; 36W; 24V; 1,5A; dimensions: 90x54,5x35mm; weight: 0.14 kg
Parameters
| Output current [A]: | 1,5A |
| Dimensions: | 90x54,5x35mm |
| Power: | 36W |
| Output voltage [V]: | 24V |
| Manufacturer: | Mean Well |
Manufacturer:: MEAN WELL
Manufacturer part number: HDR-30-24
Case style: Rys.HDR-30
External warehouse:
767 pcs.
| Quantity of pcs. | 12+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 10,1447 |
Manufacturer:: MEAN WELL
Manufacturer part number: HDR-30-24
Case style: Rys.HDR-30
External warehouse:
29141 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 10,4434 |
Manufacturer:: MEAN WELL
Manufacturer part number: HDR-30-24
Case style: Rys.HDR-30
External warehouse:
2933 pcs.
| Quantity of pcs. | 11+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 9,2316 |
| Output current [A]: | 1,5A |
| Dimensions: | 90x54,5x35mm |
| Power: | 36W |
| Output voltage [V]: | 24V |
| Manufacturer: | Mean Well |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols