HLG-120H-20 Mean Well Power supply
Symbol Micros: ZA HLG-120H-20
Contractor Symbol:
Case : Rys.HLG-120H-xx
Switching Power Supply; 120W; 20V; 6A; IP67; 93%; dimension: 220x68x38.8mm; weight; 1.12kg
Parameters
Power: 120W
Output current [A]: 6A
Dimensions: 220x68x38.8mm
Output voltage [V]: 20V
IP rating: IP67
Manufacturer: Mean Well
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: HLG-120H-20 Case style: Rys.HLG-120H-xx
External warehouse:
20 pcs.
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
20 pcs.
Quantity of pcs. 1+ (Please wait for the order confirmation)
must exceed 40 Euro.
Power: 120W
Output current [A]: 6A
Dimensions: 220x68x38.8mm
Output voltage [V]: 20V