HLG-120H-24AB Mean Well Power supply
Symbol Micros: ZA HLG-120H-24AB
Contractor Symbol:
Case : Rys.HLG-120H-xxAB
Switching Power Supply; 120W; 24V; 5A; IP65; 93%; dimension: 220x68x38.8mm; weight; 1.12kg
Parameters
Power: 120W
Output current [A]: 5A
Dimensions: 220x68x38.8mm
Output voltage [V]: 24V
IP rating: IP65
Manufacturer: Mean Well
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: HLG-120H-24AB Case style: Rys.HLG-120H-xxAB
External warehouse:
5 pcs.
must exceed 40 Euro.
Power: 120W
Output current [A]: 5A
Dimensions: 220x68x38.8mm
Output voltage [V]: 24V