HLG-120H-30A Mean Well Power supply
Symbol Micros: ZA HLG-120H-30A
Contractor Symbol:
Case : Rys.HLG-120H-xxA
Switching Power Supply; 120W; 30V; 4A; IP65; 93%; dimension: 220x68x38.8mm; weight; 1.12kg
Parameters
Power: 120W
Output current [A]: 4A
Dimensions: 220x68x38.8mm
Output voltage [V]: 30V
IP rating: IP65
Manufacturer: Mean Well
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: HLG-120H-30A Case style: Rys.HLG-120H-xxA
External warehouse:
35 pcs.
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
30 pcs.
Quantity of pcs. 1+ (Please wait for the order confirmation)
must exceed 40 Euro.
Power: 120W
Output current [A]: 4A
Dimensions: 220x68x38.8mm
Output voltage [V]: 30V