HLG-120H-36B Mean Well Power supply
Symbol Micros: ZA HLG-120H-36B
Contractor Symbol:
Case : Rys.HLG-120H-xxB
Switching Power Supply; 122.4W; 36V; 3.4A; IP67; 93%; dimension: 220x68x38.8mm; weight; 1.12kg
Parameters
Power: 122,4W
Output current [A]: 3,4A
Dimensions: 220x68x38.8mm
Output voltage [V]: 36V
IP rating: IP67
Manufacturer: Mean Well
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: HLG-120H-36B Case style: Rys.HLG-120H-xxB
External warehouse:
10 pcs.
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
20 pcs.
Quantity of pcs. 1+ (Please wait for the order confirmation)
must exceed 40 Euro.
Power: 122,4W
Output current [A]: 3,4A
Dimensions: 220x68x38.8mm
Output voltage [V]: 36V