HLG-120H-42 Mean Well Power supply
Symbol Micros: ZA HLG-120H-42
Contractor Symbol:
Case : Rys.HLG-120H-xx
Switching Power Supply; 121.8W; 42V; 2.9A; IP67; 93%; dimension: 220x68x38.8mm; weight; 1.12kg
Parameters
Power: 121,8W
Output current [A]: 2,9A
Dimensions: 220x68x38.8mm
Output voltage [V]: 42V
IP rating: IP67
Manufacturer: Mean Well
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: HLG-120H-42 Case style: Rys.HLG-120H-xx
External warehouse:
28 pcs.
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
24 pcs.
must exceed 40 Euro.
Power: 121,8W
Output current [A]: 2,9A
Dimensions: 220x68x38.8mm
Output voltage [V]: 42V