HLG-120H-54 Mean Well Power supply
Symbol Micros: ZA HLG-120H-54
Contractor Symbol:
Case : Rys.HLG-120H-xx
Switching Power Supply; 124.2W; 54V; 2.3A; IP67; 93.5%; dimensions: 220x68x38.8mm; weight: 1.12kg
Parameters
Power: 124,2W
Output current [A]: 2,3A
Dimensions: 220x68x38.8mm
Output voltage [V]: 54V
IP rating: IP67
Manufacturer: Mean Well
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: HLG-120H-54 Case style: Rys.HLG-120H-xx
External warehouse:
41 pcs.
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
43 pcs.
must exceed 40 Euro.
Power: 124,2W
Output current [A]: 2,3A
Dimensions: 220x68x38.8mm
Output voltage [V]: 54V