HLG-120H-54A Mean Well Power supply
Symbol Micros: ZA HLG-120H-54A
Contractor Symbol:
Case : Rys.HLG-120H-xxA
Switching Power Supply; 124W; 54V; 2.3A; IP65; 93.5%; dimensions: 220x68x38.8mm; weight: 1.12kg
Parameters
Power: 124W
Output current [A]: 2,3A
Dimensions: 220x68x38.8mm
Output voltage [V]: 54V
IP rating: IP65
Manufacturer: Mean Well
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: HLG-120H-54A Case style: Rys.HLG-120H-xxA
External warehouse:
201 pcs.
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
204 pcs.
must exceed 40 Euro.
Power: 124W
Output current [A]: 2,3A
Dimensions: 220x68x38.8mm
Output voltage [V]: 54V