HLG-120H-54AB Mean Well Power supply
Symbol Micros: ZA HLG-120H-54AB
Contractor Symbol:
Case : Rys.HLG-120H-xxAB
Switching Power Supply; 124.2W; 54V; 2.3A; IP65; 93.5%; dimension: 220x68x38.8mm; weight; 1.12kg
Parameters
Power: 124,2W
Output current [A]: 2,3A
Dimensions: 220x68x38.8mm
Output voltage [V]: 54V
IP rating: IP65
Manufacturer: Mean Well
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: HLG-120H-54AB Case style: Rys.HLG-120H-xxAB
External warehouse:
68 pcs.
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
71 pcs.
must exceed 40 Euro.
Power: 124,2W
Output current [A]: 2,3A
Dimensions: 220x68x38.8mm
Output voltage [V]: 54V