HLG-185H-C1050B Mean Well Power supply
Symbol Micros: ZA HLG-185H-C1050B
Contractor Symbol:
Case : Rys.HLG-185H-CxxxB
Switching Power Supply; 199.5W; 95V~190V; 1.05A; IP67; 94%; dimension: 228x68x38.8mm; weight; 1.15kg
Parameters
Power: 199,5W
Output current [A]: 1,05A
Dimensions: 228x68x38.8mm
IP rating: IP67
Manufacturer: Mean Well
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: HLG-185H-C1050B Case style: Rys.HLG-185H-CxxxB
External warehouse:
4 pcs.
Quantity of pcs. 3+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
1
Delivery within 4-7 business days.
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
4 pcs.
Quantity of pcs. 1+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
1
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
Power: 199,5W
Output current [A]: 1,05A
Dimensions: 228x68x38.8mm