HLG-240H-24B Mean Well Power supply
Symbol Micros: ZA HLG-240H-24B
Contractor Symbol:
Case : Rys.HLG-240H-xxB
Switching Power Supply; 240W; 24V; 10A; IP67; 92.5%; dimensions: 244.2x68x38.8mm; weight: 1.3kg
Parameters
Power: 240W
Output current [A]: 10A
Dimensions: 244.2x68x38.8mm
Output voltage [V]: 24V
IP rating: IP67
Manufacturer: Mean Well
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: HLG-240H-24B Case style: Rys.HLG-240H-xxB
External warehouse:
198 pcs.
Quantity of pcs. 3+ (Please wait for the order confirmation)
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
997 pcs.
must exceed 40 Euro.
15 pcs.
Quantity of pcs. 2+ (Please wait for the order confirmation)
Power: 240W
Output current [A]: 10A
Dimensions: 244.2x68x38.8mm
Output voltage [V]: 24V