HLG-240H-54 Mean Well Power supply
Symbol Micros: ZA HLG-240H-54
Contractor Symbol:
Case : Rys.HLG-240H-xx
Switching Power Supply; 240.3W; 54V; 4.45A; IP67; 93.5%; dimensions: 244.2x68x38.8mm; weight: 1.3kg
Parameters
Power: 240,3W
Output current [A]: 4,45A
Dimensions: 244.2x68x38.8mm
Output voltage [V]: 54V
IP rating: IP67
Manufacturer: Mean Well
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: HLG-240H-54 Case style: Rys.HLG-240H-xx
External warehouse:
6 pcs.
must exceed 40 Euro.
Power: 240,3W
Output current [A]: 4,45A
Dimensions: 244.2x68x38.8mm
Output voltage [V]: 54V